Suveraamat 2018

1. juunist alustame taas laste suvelugemisega. Samast kuupäevast saad endale küsida raamatukogu laenutusletist lugemispassi, kuhu tuleb terve suve jooksul koguda usinasti loetud raamatute eest templeid. Ootame lugema ka neid lapsi, kes on suvel  vanavanemate juures maal puhkamas, kuigi elavad mujal Eesti valdades või linnades. Lugema on oodatud ka lugemise selgeks saanud koolieelikud.

Suvelugemise programmis osalemise reeglistik:

  1. Vali endale meelepäraseid raamatuid soovitatud raamatute nimekirjast, mida saad laenutada Rapla KRK  laenutusosakonnast.
  2. Iga laenutatud raamatuga saad kaasa küsitluslehe ja esimesel korral ka oma isikliku lugemispassi, kuhu saad templi kui oled tagastanud täidetud  küsitluslehe loetud raamatu(te) kohta.
  3. Korraga saad laenutada kuni 2 raamatut kümneks päevaks.
  4. Parimad on need, kes loevad kõige rohkem raamatuid ning koguvad suve lõpuks oma lugemispassi kõige rohkem templeid.
  5. Suveprogramm „Suveraamat 2018“ kestab suvekuudel (juuni, juuli, august).
  6. Otsi raamatukogus arvamustepuud, kus saad hääletada oma lemmikraamatu poolt.
  7. PIDU PARIMATELE SÜGISEL! ÜLLATUSED! AUHINNAD!

Suvelugemises osalevate raamatute nimekirjad kolmes vanuserühmas on: I-III klass, VI-VII klass ja VII-IX klass

Tagasiside lehele tuleb vastata küsimustele loetud raamatu kohta ning märkida ära oma nimi, kool ja klass. Ära vasta küsimustele jah/ei vormis ega kirjuta lihtsalt – oli tore, oli lõbus, oli huvitav. Põhjenda alati oma arvamust ja kirjuta rohkem oma mõtetest. Sügisesel tulemuste loendamisel me päris kindlasti arvestame küsitluslehtede sisukust.

Valmis olla….tähelepanu…..LUGEMA!